Strona główna
O firmie
Oferta
Wykonane projekty
Dokumentacja
Wizualizacja
Metodyka pracy
Współpraca
Referencje
Kontakt
 

WSPÓŁPRACA

Firma Bur-Bek Konsulting nawiąże współpracę z Architektami i Biurami Architektonicznymi na terenie całego kraju. Liczymy że obustronna, owocna współpraca pozwoli spełnić wymagania najbardziej wymagającego klienta w pełnym zakresie przygotowania dokumentacji projektowej i realizacji procesu inwestycyjnego. Mariaż usług oferowanych przez naszą firmę oraz firmy Architektoniczne pozwoli na to, aby zaprojektowane przez Architekta wnętrze wzbogacić przemyślanymi, profesjonalnymi i zaawansowanymi instalacjami, które pozwolą czuć się w nim komfortowo i bezpiecznie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania poparte wieloma referencjami i bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Realizowaliśmy instalacje w obiektach biurowych, handlowych, produkcyjnych, magazynowych, mieszkalnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. To co nas wyróżnia od innych firm, to fakt że poza samą realizacją prowadzimy kompleksową obsługę klienta począwszy od profesjonalnego doradztwa w zakresie koncepcji rozwiązań, optymalizacji rozwiązań pod kątem minimalizacji nakładów inwestycyjnych, poprzez projekty wykonawcze, do kompleksowej koordynacji międzybranżowej i budowlanej oraz ewentualnego zarządzania projektem inwestycyjnym.

OFERTA PRACY

Firma Bur-Bek Konsulting poszukuje studentów/absolwentów wydziału Elektrycznego do pracy w programie AutoCad.
 
Zadania:

  • rysowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w AutoCadzie

Wymagania:

  • znajomość programu AutoCad
  • student/absolwent Wydziału Elektrycznego - warunek konieczny
  • znajomość podstawowych zagadnień branży instalacji elektrycznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Zapewniamy:

  • możliwość uczestnictwa w całym procesie projektowania
  • dostęp do materiałów szkoleniowych i programów branżowych
  • możliwość rozwoju oraz w przypadku pozytywnego przejścia okresu próbnego, chęci dalszej obustronnej współpracy zapewniamy możliwość stałego zatrudnienia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy: rekrutacja@burbek.pl

   
Top